Литвин: Я не той Литвин, який був у 2006 році

Литвин: Я не той Литвин, який був у 2006 роціКандидат у президенти України, голова Верховної Ради Володимир Литвин запевнив, що не буде балотуватися в народні депутати третій термін поспіль, а також виступив категорично проти продажу землі.

Про це спікер розповів на Першому національному телеканалі в програмі Українська рулетка. Литвин нагадав, що вніс до Верховної Ради законопроект, яким передбачається, що народними депутатами можна бути не більше ніж два терміни поспіль. На уточнююче питання, чи буде для Литвина наступне скликання парламенту, якщо його туди оберуть, останнім, він відповів: “Так”.

Литвин підкреслив, що запропонував цю ідею, “виходячи з власного досвіду”. “Коли в 2006 році я зазнав поразки (йдеться про парламентські вибори), то для мене це був величезний урок. Я не той Литвин, який був у 2006 році, бо, в першу чергу, я розібрався в собі і дав собі найжорсткіші оцінки”, – наголосив він.

Політик також підкреслив, що “це не просто новація, не просто спроба сподобатися”. Він переконаний, що такий механізм повинно бути введено в Україні.

Нагадаємо, 20 грудня в ефірі ICTV Литвин заявив про можливість зміни закону про вибори після першого туру, а 18 грудня в ефірі телеканалу Інтер пояснив, що відмовився від участі у теледебатах через технічних кандидатів, котрі беруть участь у виборчих перегонах.

Згідно з результатами опитування, проведеного центром соціальних і політичних досліджень Соціс з 9 по 24 грудня, за Володимира Литвина на виборах президента готові проголосувати 2,7% українців.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня