Мешканці будинку, у дворі якого знайшли тіло оператора УТ-1, заявили, що собаки не могли напасти на людину

Мешканці будинку, у дворі якого знайшли тіло оператора УТ-1, заявили, що собаки не могли напасти на людинуМешканці будинку, у дворі якого знайшли тіло оператора Першого каналу Івана Волошина, заявляють, що безпритульні собаки не могли напасти на людину, пише у своєму сьогоднішньому номері Газета по-київськи.

За словами мешканки будинку по вулиці Новоукраїнський 1/3А, у Шевченківському районі столиці Валентини, бродячі собаки, які живуть поруч з будинком, не могли напасти на людину. Як розповіла жінка, тварини не є небезпечними, і запевнила, що з ними навіть граються діти, пише видання.

“Усім будинком їх годуємо: хто кісточки виносить, хто інші страви. Так вони харчуються не гірше від багатьох домашніх собак. Навіщо їм на людину нападати? Тим більше, на людей жодного разу не нападали. Навіть діти без побоювання з ними граються”, – розповіла Валентина.

Мешканець будинку Володимир Романов розповів, що вже майже два роки мешканці звертаються до влади з проханням відловити ватагу безпритульних тварин, проте безрезультатно, пише видання.

“До 07:00 прибирає двірник, тоді тіла ще не було. Я виходив з дому о 08:30, вже приїхав патруль міліції. Коли вночі собаки виють, ми всією сім`єю не можемо заснути, чуємо. А за ці півтора години ні гавкання, ні криків про допомогу не було”, – розповів Романов.

Водночас, люди розповідають, що собак тут не одна ватага, а набагато більше: збігаються собаки з сусідніх будівництв, пише видання.

“Заходив дільничний, розпитував. Мій син тієї ночі вдома не ночував. Злякалася, що це він міг вранці повертатися. Побачила мертвого чоловіка, його тоді експерти оглядали. На руках, ногах слідів укусів я не помітила. Не думаю, що це собаки” , – говорить мешканка сусіднього будинку.

Як повідомлялося раніше, тіло оператора Першого каналу Івана Волошина, 1982 року народження, було знайдено в ніч на суботу, 26 грудня, зі слідами травм на голові.

У Шевченківському районному управлінні МВС у Києві підтвердили заяву комунального підприємства Притулок для тварин про те, що на оператора Першого каналу Івана Волошина напала ватага безпритульних собак.

Пізніше в столичному райуправлінні МВС заявили, що оператор Першого каналу Іван Волошин помер внаслідок утоплення, а не від укусів безпритульних собак.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня