Янукович: Демократичні реформи далися Україні дорогою ціною

Янукович: Демократичні реформи далися Україні дорогою ціноюКандидат у президенти Україна, лідер Партії регіонів в інтерв`ю Associated Press заявив, що демократичні реформи після помаранчевої революції “обійшлися Україні дуже дорогою ціною”.

“Демократичні реформи, здійснені після помаранчевої революції, обійшлися Україні дуже дорогою ціною”, – заявив Янукович в інтерв`ю АР.

“Що саме Україні дала помаранчева революція? Свободу слова? Чудово. Але яку ціну заплатили мешканці за цю свободу? Для розвитку демократії в країні ціна виявилася занадто високою”, – зазначив Янукович. “Демократія передбачає верховенство закону, чого так і не відбулося після помаранчевої революції”, – зазначив лідер Партії регіонів.

Янукович заявив АР, що його головним пріоритетом буде “відновлення використання російської мови в школах і на робочих місцях, припинення насильницької українізації мільйонів російськомовних українців”. “Це головне питання, яке нам слід вирішити прямо зараз, бо це дуже хвилює людей”, заявив він.

Янукович також зауважив, що факти фальсифікації в 2004 році так і не було доведено. Замість цього, за словами політика, Верховний Суд порушив закон, коли скасував результати другого туру виборів і призначив додатковий тур.

“Третій тур виборів був незаконним. Чому? Оскільки вже п`ять років минуло, і за ці п`ять років фальсифікації з мого боку не було доведено. Це означає, що результати голосування у другому турі були чесними. Вони не були сфальсифікованими”, – заявив він.

“Демократія передбачає верховенство закону, дотримання законів і Конституції кожним, але останні п`ять років ми стали свідками постійного нехтування цими принципами, підміни деяких принципів закону політичною доцільністю”, – додав Янукович.

Як відомо, згідно з останніми соціологічними даними, Янукович є беззаперечним лідером передвиборчих перегонів в Україні. Зокрема, згідно з опитуванням Соцісу, лідера Партії регіонів готові підтримати 30,1% респондентів. За даними Демократичних ініціатив, за Януковича мають намір проголосувати 33,6% опитаних.

За матеріалами: Associated Press

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня