У Рівненській області священик пообіцяв не відспівувати у майбутньому тих, хто не проголосує за Януковича

У Рівненській області священик пообіцяв не відспівувати у майбутньому тих, хто не проголосує за ЯнуковичаРівненська обласна організація ВО Свобода заявляє, що священик Іван (Муляр) з села Серники Зарічненського району Рівненської області після служби веде агітацію за кандидата в президенти Віктора Януковича і обіцяє проклясти всіх, хто не проголосує на лідера ПР.

За інформацією місцевого осередку Свободи, священик пообіцяв проклясти і не відспівувати всіх, хто проголосує проти лідера Партії регіонів на виборах.

Рівненська обласна організація ВО Свобода засудила дії осіб, які використовують сан священика в політичних цілях, і закликала не спекулювати на релігійних поглядах громадян.

Нагадаємо, тиждень тому Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звернулася до парафіян і священиків усіх конфесій із закликом не брати участі в політичній агітації від імені церков.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня