Укрзалізниця повністю відновила рух поїздів

Укрзалізниця повністю відновила рух поїздівПівденно-Західна залізниця, яка є підрозділом Укрзалізниці, повністю відновила рух пасажирських та вантажних поїздів.

Із учорашнього дня, з 20:00, пасажирські та вантажні поїзди Південно-Західної залізниці почали відправлятися і прибувати згідно з графіком.

У даний час, зазначили в Південно-Західній залізниці, залізничники в повному обсязі забезпечують перевезення пасажирів в усіх напрямках.

В Укрзалізниці повідомили, що протягом останньої доби в Україні випала значна кількість опадів, ситуація ускладнилася вітром і ожеледицею, однак рух поїздів не припинявся.

До боротьби зі стихією протягом останньої доби було залучено понад 12,5 тисяч залізничників, задіяно 15 снігоочисних машин СМ-2 та іншу спеціальну техніку.

Основні снігоочисні роботи велися на станціях Дарниця, Київ-Пасажирський, Чернігів, Фастів, Миронівка, Козятин, Коростень, Жмеринка, Ніжин, Горностаївка, Кордишівка, Голендри (Південно-Західна залізниця) і Христинівка (Одеська залізниця).

Нагадаємо, вчора, 29 грудня повідомлялося, що близько 40 пасажирських потягів прибули до Києва із запізненням.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня