Підсумкове опитування КМІС: Янукович лідирує з відривом у 15%

Підсумкове опитування КМІС: Янукович лідирує з відривом у 15%Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив результати останнього опитування, присвяченого електоральним уподобанням українців напередодні виборів.

У результаті, 30,3% опитаних готові проголосувати за лідера Партії регіонів Віктора Януковича, 15,8% – за прем`єр-міністра Юлію Тимошенко.

При цьому 7,1% опитаних готові проголосувати за лідера партії Сильна Україна Сергія Тігіпка, 4,2% – за лідера Фронту змін Арсенія Яценюка, 3,7% – за чинного Президента Віктора Ющенка, зазначає КМІС.

2,9% респондентів мають намір підтримати лідера Комуністичної партії Петра Симоненка, 2,5% – голову парламенту Володимира Литвина, 1,2% – лідера ВО Свобода Олега Тягнибока, 0,7% – лідера Громадянської позиції Анатолія Гриценка, 0,3% – підтримують депутата Інну Богословську, 0,2% – лідера УНП Юрія Костенка.

Крім того, по 0,1% опитаних готові підтримати депутата Київради Олександра Пабата та Василя Противсіха.

Водночас, 7,1% респондентів проголосували б проти всіх, 4% – не брали б участь у голосуванні, 19,4% – не змогли відповісти.

Крім цього, респондентів попросили відповісти, за кого б вони проголосували у випадку, якщо в другий тур виборів вийшли б Тимошенко і Янукович.

При цьому 43,3% проголосували б за Януковича, 29,2% – за Тимошенко, 13,9% – проголосували б проти всіх, 4,1% – не брали б участі у голосуванні і 9,5% – не змогли відповісти.

Опитування було проведено 12-24 грудня, було опитано 4 074 респондентів у всіх регіонах України. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,3%

Нагадаємо, згідно з іншими соціологічними опитуваннями, Янукович також є беззаперечним лідером передвиборчих перегонів. Зокрема, згідно з опитуванням Соцісу, лідера Партії регіонів готові підтримати 30,1% респондентів. За даними Демократичних ініціатив, за Януковича мають намір проголосувати 33,6% опитаних.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня