Київенерго відновила електропостачання всіх житлових будинків столиці

Київенерго відновила електропостачання всіх житлових будинків столиціСтаном на 06:00, 30 грудня, компанія Київенерго відновила електропостачання всіх житлових будинків столиці, які через негоду залишилися без електрики.

Як повідомили в Київенерго, через складні погодні умови, обумовлені вітром і налипанням мокрого снігу, протягом останньої доби було порушено електропостачання деяких районів столиці.

На місця пошкодження терміново виїжджали оперативно-виїзні ремонтні бригади Київенерго, які працювали цілодобово у повному складі.

Як повідомили в компанії, у ліквідації наслідків стихії було задіяно всі можливі сили, це – 40 оперативно-виїзних ремонтних бригад загальною чисельністю 80 осіб і 38 одиниць техніки. Всі фахівці, у тому числі і диспетчери, працювали в посиленому режимі цілодобово.

За даними Київенерго, на даний момент залишаються відключеними чотири лінії 10 кВ та 13 трансформаторних підстанціях, які забезпечують електрикою інші (нежитлові) будови. На цих об`єктах працюють десять оперативно-виїзних ремонтних бригад загальною чисельністю 20 осіб та задіяно 12 одиниць техніки.

У повідомленні компанії також йдеться, що в інформаційно-довідкову службу 1588 Київенерго за останню добу надійшло понад 200 звернень від громадян, які повідомили про обриви проводів електромережі. На даний момент ліквідовано майже 90% обривів. Київенерго докладає максимум зусиль для того, щоб відновити роботу систем електропостачання, пов`язаних з обривами.

Енергокомпанія досі закликає киян бути обережними і в разі виявлення обірваного проводу негайно повідомляти в Київенерго за телефонами інформаційно-довідкової служби 1588 або 201-58-79.

Нагадаємо, вчора, 29 грудня, майже 150 дерев впали на лінії електропередач і пошкодили їх.

Компанія Київенерго закликала жителів столиці бути обережними у зв`язку з обривами проводів електромереж через налипання снігу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня