Політики розповіли про схожість із тигром: Янукович “не піддається дресируванню”, а Яценюк сам собі на думці

Політики розповіли про схожість із тигром: Янукович Напередодні наступаючого 2010 року, народжені в рік тигра політики, а також їхні колеги розповіли про схожість з цією твариною, пише Сегодня.

Народний депутат, заступник голови Партії регіонів Ганна Герман вважає, що “Янукович, як справжній тигр, вміє сидіти в засідці”. Свою думку вона пояснює тим, що мало б хто після поразки в 2004 році повернувся в політику з таким гарним результатом. “Ще він вміє стрибати тихо. Стрибки у житті у нього несподівані, але в ціль. І однозначно він не піддається дресируванню. А коли грає в теніс, то воістину з тигрячою спритністю. Я була свідком, як Віктор Федорович не раз обігравав відомих” ракеток “світу”, – заявила Герман. За словами ж ще однієї регіоналки Ірини Бережної, він “ніколи не тисне, а переконуючи, завжди аргументує позицію”, пише Сегодня.

Ще він вміє стрибати тихо. Стрибки в житті в нього несподівані, але в ціль. І однозначно він не піддається дресируванню

Віктор Янукович народився в рік тигра, у 2010 році йому виповниться 60 років.

Ще один народжений у рік тигра кандидат у президенти Арсеній Яценюк бачить у собі чимало рис, характерних смугастому звіру. У 2010 році йому виповниться 36 років.

“Я завжди прагнув зайняти лідерську позицію, конфліктував з вчителями. Пам`ятаю відкритий урок з історії. Я висував свої тези стосовно непу,  щодо наслідків сталінського режиму для країни. На уроках політінформації говорив свою думку, а не переказував прочитане. І намагався довести всім, що вона правильна. Взагалі я з дитинства був не те щоб буйний, але такий хлопець собі на думці “, – заявив Яценюк.

Він також розповів, що в 1990 році він ходив з жовто-блакитним прапором, після чого його викликали до директора, “але я стояв на своєму”.

“А в університеті в мене був латентний конфлікт з деканом. Він мені казав:” Арсен, ну не може бути, що на юрфаці два декани: Ти і я “. Я відстоював своє бачення на те, як повинен відбуватися навчальний процес, бачення історичних фактів. Останньою краплею конфлікту стало те, що я хотів писати дипломну роботу, а потім і захищати її англійською мовою. За це мене, хоч і червонодипломника, працевлаштували останнім з усіх студентів “, – розповів кандидат у президенти.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня