У Сумській області суд засудив до позбавлення волі шістьох міліціонерів

У Сумській області суд засудив до позбавлення волі шістьох міліціонерівКонотопський міський районний суд Сумської області 16 грудня засудив до 3-8 років в`язниці шістьох міліціонерів за вбивство підозрюваного у Прилуках (Чернігівська область).

Як повідомила сьогодні прокуратура Чернігівської області, суд оцінив дії кожного міліціонера залежно від його особистої участі у катуваннях підозрюваного.

Двох міліціонерів, які, займаючи керівні посади, давали підлеглим завідомо незаконні розпорядження, а також перевищили службові повноваження і особисто брали участь у катуваннях, засуджено до 8 років позбавлення волі. Ще двоє обвинувачених засуджено до 4 років позбавлення волі. Двох співробітників спецпідрозділу Сокіл засудили на 3-3,5 років позбавлення волі з випробувальним терміном. Всіх засуджених позбавили звань.

Державне звинувачення вимагало визнати винними в перевищенні владних повноважень ще трьох людей, яким висували звинувачення, проте суд їх виправдав.

Нагадаємо, в жовтні минулого року слідчий відділ прокуратури в Чернігівській області затримав трьох офіцерів та прапорщика міліції через смерть підозрюваного від закритої черепно-мозкової травми у приміщенні Управління з боротьби з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ у Прилуках.

Затриманий підприємець Сергій Кунцевський помер 2 жовтня від закритої черепно-мозкової травми у приміщенні УБОЗ МВС у Прилуках. Співробітники УБОЗ Чернігівської області 2 жовтня о 13:30 затримали Кунцевського, якого підозрювали у вчиненні кримінального злочину, а о 22:00 лікар констатував його смерть від крововиливу у мозок і закритої черепно-мозкової травми. Операцію із затримання проводив УБОЗ в Чернігівській області спільно зі спецпідрозділом Сокіл.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня