У Кіровограді за ніч зник банк

У Кіровограді за ніч зник банкУ Кіровограді місцева філія одеського банку Соцкомбанк зникла за одну ніч, залишивши своїх вкладників – переважно пенсіонерів – ні з чим. Напередодні вкладників попросили принести ксерокопії документів та підписати порожні заяви.

Як повідомила вчора, 29 грудня, Телевізійна служба новин каналу 1+1, за день до таємничого зникнення людей запросили до установи. Їх попросили принести з собою паспорт та ідентифікаційний код. За словами ошуканих вкладників, як повідомила ТСН, працівниця банку зробила ксерокопії документів. Після цього людей змусили підписати заяви нібито про переведення їх грошей в інший банк. Вкладники розповіли, що підписували порожні бланки.

“Нас пропускали буквально конвеєром, ніби у концтаборі. Не давали ні прочитати той папір як слід”, – розповіла вкладниця Лариса Володимирівна. Люди побоюються, що їхні гроші могли перевести на чийсь рахунок.

Вкладникам, як зазначила ТСН, наказали прийти наступного дня до фінустанови, пообіцявши видати нові картки та угоди. Але банк за ніч безслідно зник. У приймальні головного Одеського офісу банку повідомили, що директор незабаром пояснить ситуацію, однак коментарів від нього так і не надійшло.

За перевірку обставин справи вже взялися правоохоронці. “У Кіровоградський райвідділ надійшли заяви громадян про неправомірні дії посадових осіб одного з банків. Заяви ми зареєстрували, проводиться перевірка, за результатами якої і буде ухвалено рішення щодо порушення кримінальної справи”, – повідомила речник УМВС в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко. Вкладники написали звернення і до Нацбанку. У випадку, якщо банк оголосять банкрутом, гроші поверне Фонд гарантування вкладів.

Нагадаємо, навесні цього року у Львові на знак протесту проти невидачі депозиту вкладник залишив 4-річну дочку в регіональному управлінні банку Надра, що входить в групу найбільших, а в Харкові дві вкладниці банку Надра облилися бензином і підпалили себе, вимагаючи повернення депозитів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня