Тимошенко передала 42 машини дільничним районним лікарням Київської області

Тимошенко передала 42 машини дільничним районним лікарням Київської областіПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко передала 42 автомобіля Opel Combo дільничним районним лікарням Київської області.

Урочиста церемонія вручення ключів від автомобілів відбулася сьогодні в Києві. “Ми придбали тисячі машин для сіл і селищ у рамках програми для сільської медицини”, – сказала Тимошенко.

За її словами, сьогодні дільничним районним лікарням передані перші 42 машини. “Далі ми продовжимо. Ми маємо контракти з Австрією, завершуємо контракти з Канадою, зі Сполученими Штатами, з Ізраїлем тощо”, – повідомила глава уряду.

Вона пообіцяла, що протягом січня аналогічні машини швидкої допомоги будуть передані лікарням інших областей.

Нагадаємо, 27 грудня Тимошенко пообіцяла, що з нового року медики будуть отримувати доплату за стаж, а також зазначила, що паралельно з наданням медичних послуг за рахунок Державного бюджету в Україні має бути запроваджено ефективну систему медичного страхування.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня