Моряки з Ariana прилетять в Україну на президентському літаку

Моряки з Ariana прилетять в Україну на президентському літакуМіністерство закордонних справ України очікує прибуття екіпажу судна Ariana на початку січня.

“Ми очікуємо, що через три з половиною доби відбудеться дозаправка, і в районі 2-3 січня вдасться досягти точки, де буде проведено заміну екіпажу”, – сказав міністр закордонних справ Петро Порошенко.

Він також поінформував, що планується переліт звільнених українських моряків в Україну президентським літаком на початку наступного року.
Міністр повідомив, що на сьогоднішній день Ariana вже відійшла на 200 миль від того місця, де вона простоювала. За його словами, судно супроводжують військові кораблі.

Порошенко повідомив, що Мальта, під прапором якої йде Ariana відмовила Україні в присутності на борту збройної охорони, що змусило шукати інші варіанти забезпечення безпеки екіпажу.

Нагадаємо, 10 грудня судно Ariana було звільнене з піратського полону в Сомалі. За звільнення судна Ariana було заплачено викуп у розмірі від $ 2,6 млн. до більш ніж $ 3 млн. У даний час судно рухається в сторону Оману.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня