Арешт українців у ДР Конго: в Африку скеровують зама Порошенка

Арешт українців у ДР Конго: в Африку скеровують зама ПорошенкаМіністерство закордонних справ України готує візит в Конго одного зі заступників міністра для з`ясування ситуації з українськими моряками – членами екіпажу судна Island of Luck.”У МЗС дано доручення підготувати візит в Конго одному з моїх заступників”, – сказав на підсумковій прес-конференції міністр закордонних справ України Петро Порошенко.

Він також не відкинув, що разом зі заступником міністра у Конго можуть поїхати журналісти, які зможуть побачити реальну ситуацію і спостерігати за об`єктивністю судового процесу.

Міністр також зауважив, що МЗС України разом зі судновласником надав українським морякам адвоката. Він також повідомив, що вчора з Москви до Києва викликали посла Конго, і він розмовляв з одним зі заступників міністра закордонних справ у цій справі.

Порошенко зазначив, що МЗС України перебуває у постійному контакті зі зовнішньополітичним відомством ДР Конго. Зокрема, вчора посол України в Габоні зустрічався з міністром юстиції і генпрокурором ДР Конго.

За словами Порошенка, протягом двох-трьох тижнів має відбутися судове засідання, яке визначить долю українців.

Нагадаємо, влада ДР Конго заарештувала кілька українців-членів екіпажу судна Island of Luck. Раніше Порошенко обіцяв сприяти порятунку мешканців України, затриманих у цій африканській країні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня