Аеропорт Бориспіль розпочне роботу у штатному режимі зі сьомої години ранку

Аеропорт Бориспіль розпочне роботу у штатному режимі зі сьомої години ранкуСитуація у міжнародному аеропорту Бориспіль стабілізується. Як повідомили у прес-службі Міністерства транспорту та зв`язку України, у зв`язку зі складними метеорологічними умовами, які спричинилися до тимчасової зупинки в роботі міжнародного аеропорту Бориспіль, був зміщений графік прильоту і вильоту повітряних суден. Зокрема, виникли значні затримки з вильотом літаків.На даний час робота аеропорту Бориспіль поступово стабілізується. Сьогодні з моменту відкриття повітряного руху в аеропорту – з 11:40 до 18:00 службами аеропорту забезпечено 45 вильотів літаків та здійснено 35 посадок.

Станом на 18:00 у накопичувачах аеропорту перебуває незначна кількість пасажирів, запізнення рейсів яких не перевищує п`яти годин. Водночас через зміни у графіку аероруху в терміналах очікування на реєстрацію перебуває значна кількість пасажирів.

Затримка чартерних рейсів також зумовлена зрушенням графіка. Очікується, що до 7 години 31 грудня аеропорт Бориспіль функціонуватиме у штатному режимі: всі вильоти і посадки будуть здійснюватися відповідно до розкладу.

За дорученням першого заступника міністра транспорту та зв`язку України Василя Шевченка, в аеропорту Бориспіль перебуває заступник міністра – голова Державіаадміністрації Олександр Давидов, який на місці контролює ситуацію щодо нормалізації роботи аеропорту.

Деякі пасажири у Борисполі обурювалися у зв`язку зі затримкою рейсів у середу, але порушень громадського порядку не було, заявив начальник Головного управління МВС України в Київській області Віталій Яловенко.

Як повідомляє департамент зі зв`язків із громадськістю та міжнародної діяльності МВС України, спростовуючи інформацію деяких російських ЗМІ про чи не “масові заворушення” пасажирів, Яловенко зазначив, що в середу робота лінійного відділу внутрішніх справ, який забезпечує Бориспіль, проходила у штатному режимі.

Він нагадав, у вівторок увечері через могутній вітер і обмерзання злітно-посадочної смуги, виникла надзвичайна ситуація під час посадки літака, що курсував з Ізраїлю. Після того, як лайнер приземлився і рухався по обледенілій смузі, він зійшов з твердого покриття і зупинився за його межами. Потерпілих не було, технічних пошкоджень літака також.

“Однак адміністрація призупинила експлуатацію злітно-посадкової смуги і прийняла додаткові заходи з ліквідації зледеніння”, – наголошується у повідомленні.

За цей час у зоні вильоту зібралося до 600 осіб. Деякі пасажири, звичайно, обурювалися такою затримкою у розкладі авіаперевезень, однак ніхто з них не порушував громадський порядок, наголошують у МВС.

“Можу підтвердити, що були телефонні скарги в різні інстанції і редакції ЗМІ з метою, щоб спонукати адміністрацію до відновлення рейсів. Проте в інформації, оприлюдненій деякими російськими ЗМІ, м`яко кажучи, згущують фарби. Адже насправді не було порушень громадського порядку з боку пасажирів і потреби міліції їх припиняти”, – зазначив Яловенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня