Адвокати Зварича спростовують інформацію про закінчення досудового слідства

Адвокати Зварича спростовують інформацію про закінчення досудового слідстваАдвокати колишнього голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича спростовують інформацію про закінчення досудового слідства.

Про це повідомила прес-секретар Зварича з посиланням на адвоката Руслану Юхименко. 

“На сьогодні ще тривають слідчі дії, проведення яких можливе тільки в рамках досудового слідства. Відповідно, ознайомлення з матеріалами справи можливе тільки після завершення досудового слідства”, – зазначила Юхименко. 

Прес-секретар також додала, що про закінчення досудового слідства адвокатам ніхто не оголошував і протокол про закінчення слідства вони не підписували. 

Як повідомлялося, в середу, 30 грудня, заступник Генерального прокурора Віктор Щоткін повідомив, що Генпрокуратура завершила досудове слідство у справі проти Зварича за підозрою у хабарництві. 

Заступник Генпрокурора додав, що у цій справі доведено 8 епізодів отримання хабарів на загальну суму понад 1 млн. гривень, за яким пред`явлені звинувачення як самому Зваричу, так і іншим особам. 

На початку грудня Верховний Суд продовжив термін утримання під вартою для Зварича до 9 березня 2010 року. 

9 березня Служба безпеки України у Львові затримала Зварича. 

У грудні 2008 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти Зварича за підозрою в отриманні 100 тис. доларів хабара за прийняття судом незаконного рішення.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня