Через негоду в 6 областях України залишаються знеструмленими 558 населених пунктів

Через негоду в 6 областях України залишаються знеструмленими 558 населених пунктівВ Україні через негоду залишаються знеструмленими 558 населених пунктів у 6 областях.

Як повідомили в прес-службі Міністерства з питань надзвичайних ситуацій, у Київській області без електропостачання залишаються 337 населених пунктів, у Житомирській – 90, у Вінницькій – 64, у Черкаській – 31, в Чернігівській – 26 та в Рівненській – 10. 

У відновленні електрики і відновлення ліній електропередач задіяні 1892 працівники і 647 одиниць техніки, у тому числі 113 рятувальників і 27 одиниць спецтехніки МНС. 

Автомобільні дороги країни розчищають 1700 одиниць техніки і близько 3 тис. працівників облавтодорів. 

У регіонах підрозділи МНС надають допомогу в розчищення автодоріг від повалених дерев та звільнення окремих автомобілів зі сніжних заметів. 

Як повідомлялося, в Україні в ніч на 29 грудня в результаті ускладнення погодних умов, зокрема сильних опадів у вигляді дощу, мокрого снігу та шквалистих поривів вітру, сталося знеструмлення 1077 населених пунктів у 14 областях. 

Тим часом, ситуація в міжнародному аеропорту Бориспіль стабілізується. Як повідомили в прес-службі Міністерства транспорту та зв`язку України, у зв`язку зі складними метеорологічними умовами, які призвели до тимчасової зупинки в роботі міжнародного аеропорту Бориспіль, був зміщений графік прильоту і вильоту повітряних суден. Зокрема, виникли значні затримки з вильотом літаків.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня