ЗМІ: П`яні кавказці побили працівниць аеропорту Бориспіль

ЗМІ: П`яні кавказці побили працівниць аеропорту БориспільСпівробітники аеропорту Бориспіль розповіли про бійку, яка сталася в паралізованому негодою аеропорту.

З їхніх слів, вночі 30 грудня підігріті алкоголем “гарячі кавказькі хлопці” почали перекривати виходи в термінал, громити двері і бити персонал. 

“Почали бити чергових по залу. Знаючи, що дівчатка не можуть дати їм здачі, ці гарячі кавказькі хлопці почали тягати їх за волосся, бити їх”, – розповів співробітник аеропорту, який побажав залишитися невідомим. 

Раніше начальник Головного управління МВС України в Київській області Віталій Яловенко заявив, що деякі пасажири в Борисполі обурювалися у зв`язку із затримкою рейсів в середу, але порушень громадського порядку не було. 

Як повідомляє департамент зі зв`язків з громадськістю та міжнародної діяльності МВС України, спростовуючи інформацію деяких російських ЗМІ про чи не “масові заворушення” пасажирів, Яловенко зазначив, що в середу робота лінійного відділу внутрішніх справ, який забезпечує Бориспіль, проходила в штатному режимі. 

Тим часом, ситуація в міжнародному аеропорту Бориспіль стабілізується. Як повідомили в прес-службі Міністерства транспорту та зв`язку України, у зв`язку зі складними метеорологічними умовами, які призвели до тимчасової зупинки в роботі міжнародного аеропорту Бориспіль, був зміщений графік прильоту і вильоту повітряних суден. Зокрема, виникли значні затримки з вильотом літаків. Очікується, що до 7:00 31 грудня аеропорт Бориспіль буде функціонувати в штатному режимі: всі вильоти і посадки будуть здійснюватися відповідно до розкладу.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня