У Львові за порядком на дорогах стежать ангел і чорт

У Львові за порядком на дорогах стежать ангел і чортДержавтоінспекція Львова проводить акцію під назвою Різки від даішника: у центрі міста разом з патрулем ДАІ за порядком на дорозі стежать ангел і чорт, кожен з яких роздає свої подарунки водіям.

Якщо водій впродовж року не був оштрафований, то ангел вручає йому новорічну прикрасу і збірку нових правил дорожнього руху.

А від чорта водії-порушники отримують різки та буклет із зазначенням нових сум штрафів за порушення на дорозі.

За словами інспекторів, така акція проводиться для звернення уваги водіїв на численні порушення правил дорожнього руху, зокрема, аварій на пішохідних переходах і ДТП за участю дітей. У ДАІ зазначили, що лише протягом одного дня з десяти зупинених патрулем львівських водіїв різки отримали шість.

За словами керівника прес-служби ДАІ у Львівській області Світлани Добровольської, у святкові два тижні 2009 року у Львівській області було зафіксовано 53 ДТП, в яких загинуло 10 осіб, майже 60 осіб були травмовані. Як пише ЗІК, майже 20 нетверезих водіїв щодня затримували працівники ДАІ.

“З 10 загиблих тільки 1 людина загинула в місті Львові, дев`ять – на міжнародних трасах області. Як показала статистика, це люди, які виїжджали на свята за місто і часто випивали перед тим, як сідати за кермо”, – пояснила Добровольська.

Нагадаємо, 29 грудня в Україні сталося 983 ДТП, в яких загинули 22 людини, 139 отримали травми різного ступеня тяжкості.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня