У Києві затримали голову детективного агентства, який займався незаконним прослуховуванням

У Києві затримали голову детективного агентства, який займався незаконним прослуховуваннямСлужба безпеки України в середу, 30 грудня, припинила протиправну діяльність громадянина України, керівника одного з приватних детективних агентств Києва, який протягом тривалого часу надавав послуги з незаконного стеження і прослуховування громадян України .

Як повідомили в СБУ, затримання зловмисника відбулося на завершальному етапі спільної спеціальної операції СБУ та Генеральної прокуратури України, яка тривала більш ніж півроку.

За даними СБУ, затриманий діяв разом із співробітниками органів внутрішніх справ, які за матеріальну винагороду підробляли відповідні документальні матеріали, здійснювали незаконні оперативно-розшукові заходи щодо громадян.

Зокрема, правопорушники незаконно прослуховували телефонні переговори, отримували дані щодо з`єднань абонентів стільникових мереж, проводили негласне візуальне спостереження, тим самим порушуючи конституційні права і свободи громадян.

Генеральною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом скоєння злочинів, передбачених ч.2 ст. 359 (незаконне використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації), ч. 3 ст. 364 (зловживання службовим становищем) і ч.2 ст. 366 (службова фальсифікація) Кримінального кодексу України.

За дорученням Генпрокуратури СБУ проводить відповідні слідчі дії по цій справі.

Як повідомлялося раніше, у серпні, в Києві співробітники СБУ викрили і припинили протиправну діяльність групи осіб, які використовували спеціальні технічні засоби для отримання необхідної інформації.

З початку цього року СБУ вилучила з незаконного обігу майже тисячу спецзасобів для негласного зняття інформації.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня