Аеропорт Бориспіль працює у звичайному режимі

Аеропорт Бориспіль працює у звичайному режиміМіжнародний аеропорт Бориспіль у четвер, 31 грудня з ранку працює в звичайному режимі.”Усі рейси, які були затримані за попередні дні через складні погодні умови, відбулися”, – йдеться в повідомленні Міністерства транспорту та зв`язку України.

У повідомленні також зазначається, що є певні труднощі зі своєчасною відправкою пасажирів, але вони не пов`язані з функціонуванням аеропорту.

“Авіакомпанії не встигають одночасно забезпечити необхідною кількістю літаків своїх пасажирів через зсув графіка руху повітряних суден у попередні дні”, – заявили в Мінтрансі.

У відомстві також запевнили, що найближчим часом ця ситуація нормалізується.

Нагадаємо, що вчора, 30 грудня, в міжнародному аеропорту Бориспіль пасажири, які три доби не могли вилетіти з Києва, влаштували стихійні мітинги.

Як раніше повідомили в прес-службі Міністерства транспорту та зв`язку України, у зв`язку зі складними метеорологічними умовами, які призвели до тимчасової зупинки в роботі міжнародного аеропорту Бориспіль, був зміщений графік прильоту і вильоту повітряних суден. Зокрема, виникли значні затримки з вильотом літаків. Очікується, що до 7 години 31 грудня аеропорт Бориспіль буде функціонувати в штатному режимі: всі вильоти і посадки будуть здійснюватися відповідно до розкладу.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня