Арешт Пукача обійшловся СБУ в кілька мільйонів гривень

Арешт Пукача обійшловся СБУ в кілька мільйонів гривеньНа арешт екс-начальника департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексія Пукача тільки в 2009 році Служба безпеки України витратила кілька мільйонів гривень.

“Операція із затримання Пукача – це також економіка. Ми підрахували – кілька мільйонів гривень тільки в цьому році пішло. Це ціна питання”, – сказав глава СБУ Валентин Наливайченко.

Він зазначив, що на затримання одного злочинця витрачаються великі суми, тому що оперативна робота СБУ має більш інтелектуальну спрямованість: агентура, спецтехніка, робота самих спецпідрозділів. “Це дуже дорога операція – затримання одного злочинця”, – зазначив він.

Говорячи про саму операцію із затримання Пукача, він наголосив, що це важко назвати просто щасливим випадком. “Я вам скажу чесно. Це звичайно, щасливий випадок, – адже пошуки роками тяглися …. Але говорити, що це просто великий успіх – не варто. Це більше організація роботи і люди, які здатні йти до кінця і служити державі. Я все-таки вважаю, що це поточна робота, хоча і дуже важлива “, – резюмував голова СБУ.

Він також розповів про підсумки роботи СБУ у 2009 році. “Успіхом року, що минає, стало те, що українська контррозвідка показала свою здатність зупиняти найскладніше – розвідувальну підривну діяльність проти держави в дуже серйозних сферах – дипломатичної, військово-технічної та наукової”, – сказав Наливайченко.

“Сім виявлених шпигунів, 16 викритих агентів. Все це протягом цього року”, – зазанчив він. Наливайченко акцентував увагу на тому, що це “високий рівень, цим можна і треба пишатися”. “Про це ми навіть за кількісними показниками і мріяти не могли два або три роки тому”, – зазначив він.

Нагадаємо, що Олексій Пукач перебував у розшуку з 2005 року. Його затримали 21 липня 2009 року в селі Молочки Чуднівського району Житомирської області. Після затримання заступник голови СБУ Василь Грицак повідомив, що Пукач назвав замовників вбивства журналіста.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня