Київська влада має намір до нового року ліквідувати наслідки снігопаду

Київська влада має намір до нового року ліквідувати наслідки снігопадуВлада Києва обіцяє до нового року закінчити ліквідацію наслідків снігопаду в місті.

Як повідомили Київської міськдержадміністрації, таке доручення дав перший заступник голови КМДА Денис Басс на нараді, яка відбулася сьогодні, 31 грудня, у мерії за участі керівників профільних управлінь та комунальних підприємств.

Для забезпечення повноцінної життєдіяльності столиці всі комунальні служби міста будуть працювати цілодобово, у вихідні та святкові дні.

Як повідомили в КМДА, за останню добу в Службу допомоги мера киянам (15-51) надійшло чимало скарг, що стосуються ліквідації снігових завалів, розчищення доріг, прибирання повалених негодою дерев тощо.

Заступник мера доручив, крім поточної ліквідації наслідків снігопаду, розглянути кожну скаргу окремо і направити групи фахівців за відповідними адресами.

За словами Басса, до розчищення повалених дерев, прибирання зупинок та інших робіт будуть додатково залучені близько 500 працівників Головного управління з питань благоустрою.

“Незважаючи на досить складні умови, основні снігові завали й інші наслідки стихії ми плануємо ліквідувати до Нового року”, – зазначив заступник мера.

Загалом у Києві було зафіксовано 638 розірваних електромереж і 38 збитих опор. На сьогоднішній день 300 пошкоджень вже ліквідовано.

Заступник мера також зазначив, що зараз розглядається можливість використання евакуаторів підприємства Київтранспарксервіс для переміщення автомобілів, припаркованих на узбіччі доріг, під час прибирання проїжджої частини.

Нагадаємо, що вчора, 30 грудня, начальник Головного управління МНС України в Києві Віктор Босак на спільній нараді представників комунальних служб міста та оперативно-рятувальних підрозділів столиці заявив про неготовність організацій Київзеленбуд і Київміськсвітло до ліквідації наслідків снігопаду в місті.

29 грудня, майже 150 дерев упали на лінії електропередач і пошкодили їх. Крім того, 29 грудня, у Києві спостерігалися транспортні проблеми через рясні снігопади – було призупинено рух трамваїв, а автобуси та тролейбуси курсували з перебоями.

Київські служби, у свою чергу, заявили, що продовжують здійснювати роботи з розчищення доріг та усунення порушень в роботі ліній електропередач, а також забезпечення руху автотранспорту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня