Ющенко привітав українців з Новим роком

Ющенко привітав українців з Новим рокомПрезидент України Віктор Ющенко привітав українців з Новим роком і Різдвом Христовим.”Ми прожили непростий, але багатий на досягнення та події рік. Ми повинні бути впевнені, що будь-які труднощі є тимчасовими. Ми – сильний, талановитий і працелюбний народ, що, об`єднавшись навколо єдиних національних і суспільних цінностей, побудує могутню Україну”, – йдеться у привітанні Ющенка.

“Нехай ці світлі свята наповнять наші серця радістю і новою надією, принесуть у кожну родину мир і злагоду, добробут і затишок”, – додав Президент.

Він заявив, що мріє, щоб “наступний рік став щасливим і успішним для кожного з нас і для всієї країни”. “Я хочу побажати, щоб 2010 рік став роком перемог України як сучасної демократичної і європейської держави, роком економічного відновлення, стабільності, національної злагоди та єдності”, – зазначив Президент.

“Бажаю всім Божого благословення, міцного здоров`я, щастя, оптимізму, успіхів, здійснення мрій і сподівань”, – резюмував Президент.

Нагадаємо, за десять хвилин до кінця року українські телеканали покажуть новорічне звернення Віктора Ющенка.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня