Тимошенко привітала українців: Все буде гаразд

Тимошенко привітала українців: Все буде гараздПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко привітала українців з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим.”У ці дні сім`ї збираються за святковим столом, приїжджають додому дочки і сини, студенти. У ці дні забувають про проблеми, суперечки і труднощі. У ці дні – Свято. Свято, яке несе нам радість, надію на краще і впевненість, що всі буде добре в нашому домі!”, – йдеться у привітанні Тимошенко.

За її словами, рік, що минає не був найкращим для України. “Ми, як і весь світ, пережили небачену дотепер фінансово-економічну кризу і великі труднощі. Але, хвала Господу, ми вистояли, ми не зламалися, ми подолали кризу. Тому я від усього серця дякую Вам, дорогі мої, за ваше терпіння, за розуміння, за мужність. Я пишаюся вами і зроблю все для того, щоб вам вже стало краще і затишніше “, – заявила прем`єр.

“Тому що жоден політик, жоден прем`єр-міністр, жоден президент нічого не вартий, якщо його ідеї не підтримують люди. Я відчуваю вашу підтримку, я відчуваю ваші переживання і це надихає мене, дає мені сили і бажання працювати, працювати і ще раз працювати для України “, – зазначила Тимошенко.

“Нас об`єднує те, що всі ми живемо тут, у нашій Великій Україні, на найкращій і найсвятішій в усьому світі Землі. І саме тут живуть найкращі і небайдужі люди, яким під силу зрушити гори і перевернути світ”, – додала вона.

“Тому, ми подолаємо будь-які перешкоди і побудуємо дійсно вільну, незалежну, щасливу і сильну державу. Я ні на мить не сумніваюся в тому, що дуже скоро Україна стане лідером Європи, державою, якою будемо пишатися ми, наші діти й онуки. Я знаю – так буде!”, – йдеться у привітанні прем`єра.

“Зі святом Вас, дорогі мої! Щастя, тепла, любові, родинного затишку, успіхів і натхнення. З Новим роком, з Різдвом Христовим. Ми сильні. Все буде добре!”, – підсумувала вона.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня