У Києві новорічна гірлянда стала причиною пожежі

У Києві новорічна гірлянда стала причиною пожежіВчора у Києві, 30 грудня в Оболонському районі по вулиці Вишгородській, 14, через коротке замикання в гірлянді згоріли дві квартири, пише Газета по-киевски.Як повідомили в Оболонському райуправлінні МНС, інцидент стався близько 12:00. Центром загоряння стала кутова квартира на другому поверсі чотириповерхової старовинної будівлі.

З дерев`яних перекриттів вогонь перекинувся на вищі поверхи. Щоб згасити вогонь, пожежники бензопилами розрізали підлогу і стіни.

У результаті пожежі згоріли дві квартири. Постраждалих немає.

Нагадаємо, що у зв`язку з настанням новорічних і різдвяних свят МНС закликає громадян вжити всіх необхідних заходів, щоб уникнути надзвичайних ситуацій під час святкувань.

Більшість пожеж виникають у результаті короткого замикання в електричній гірлянді на новорічних ялинках. Купуючи таку продукцію, МНС закликає в обов`язковому порядку вимагати у продавця паспорт підприємства та сертифікат відповідності. Перед увімкненням в електромережу, гірлянди слід ретельно перевірити. При виявленні несправності в ілюмінації (нагрів проводів, блимання лампочок, іскріння тощо) її необхідно терміново вимкнути.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня