У Вінниці 25 людей отруїлися на корпоративі

У Вінниці 25 людей отруїлися на корпоративіУ Вінниці після корпоративу госпіталізовано 25 осіб У Вінниці після новорічного корпоративу в ресторані з харчовим отруєнням госпіталізовано 25 осіб.У Вінниці до інфекційного відділення міської клінічної лікарні № 1 з попереднім діагнозом гострий гастроентероколіт госпіталізовано працівники мережі магазинів Українські товари, які 26 грудня в ресторані Первомайський побували на корпоративній новорічній вечірці.

Як повідомили в МНС, станом на 07:00 31 грудня госпіталізовано 25 осіб (у 20 перебіг хвороби середня, а у п`яти – легкого ступеня тяжкості). Фахівці міської СЕС в осередку отруєння здійснюють комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, 17 листопада в Чернігівській області 18 осіб потрапили до лікарні, пообідавши фаршированою щукою. 14-15 грудня від отруєння невідомою речовиною померло троє неповнолітніх дітей з однієї родини, який проживає у Братському районі Миколаївської області.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня