Столична прокуратура підтвердила незаконність продажу книжкового магазину в центрі Києва

Столична прокуратура підтвердила незаконність продажу книжкового магазину в центрі КиєваПрокуратура міста Києва опротестувала наказ Шевченківської районної державної адміністрації, яким завершено незаконну процедуру приватизації приміщення ТОВ Книжковий Магазин Сяйво по вулиці Червоноармійській, 6.Як повідомили в столичній прокуратурі, протест винесено за результатами перевірки законності приватизації даного нежитлового приміщення, яка була проведена за дорученням прокурора міста Євгена Блажівського.

Як з`ясувалося, Шевченківська райрада Києва ухвалила рішення Про приватизацію об`єктів комунальної власності Шевченківського району Києва, яким приміщення книгарні включено до переліку об`єктів, що підлягають приватизації шляхом аукціону.

У результаті дій чиновників Шевченківської райдержадміністрації ТОВ Книжковий Магазин Сяйво позбавлено права на участь у приватизації.
Зокрема, приватизацію проведено без належного інформування громадськості і, в першу чергу, орендаря (Сяйво), чим порушено вимоги Закону України Про приватизацію державного майна, зазначають в прокуратурі.

Як повідомлялося раніше, в грудні, Шевченківська районна держадміністрація в Києві попросила столичну прокуратуру розслідувати законність продажу на аукціоні приміщення книжкового магазину Сяйво, розташованого по вулиці Червоноармійській, 6.

Нагадаємо, що київська влада вирішила в найближчому майбутньому виставити на продаж єдиний книжковий магазин в Дніпровському районі столиці, Книгарню № 52, розташовану на першому поверсі будинку по вулиці Гагаріна, 13.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня