У Тернопільській області щотижня проводять богослужіння за здоров`я Ющенка

У Тернопільській області щотижня проводять богослужіння за здоров`я ЮщенкаВ Тернопільській області в храмах Бережанського району щотижня відбуваються богослужіння за здоров`я Президента України Віктора Ющенка.

Про це повідомив керівник районного виборчого штабу Ющенка Володимир Петровський. За його словами, молебні відбуваються за ініціативою штабу та активістів партії Наша Україна.

“Жителі нашого краю завжди славилися своїм патріотизмом і релігійністю. При цьому значна частина наших земляків підтримує Ющенка як дійсно народного українського Президента, державного діяча, патріота. Люди розуміють, що він йде правильним і, водночас, надзвичайно складним шляхом утвердження української державності , самостійності, шляхом до Європи. Тому жителі різних сіл району щотижня замовляють молебні за здоров`я Президента “, – сказав Петровський.

За його словами, під час молебнів віруючі просять Господа, щоб він послав Президентові силу духу, витривалості, натхнення, здоров`я, а Україні – процвітання.

Як повідомлялося, Рівненська обласна організація ВО Свобода заявляє, що священик Іван (Муляр) з села Серники Зарічненського району Рівненської області після служби веде агітацію за кандидата в президенти Віктора Януковича і обіцяє проклясти всіх, хто не проголосує за лідера ПР.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня