Яценюк звільнив 40 працівників свого виборчого штабу

Яценюк звільнив 40 працівників свого виборчого штабуВиборчий штаб кандидата в президенти, лідера Фронту змін Арсенія Яценюка скоротив свій штат.Як повідомило інформоване джерело, під скорочення потрапили близько 40 осіб, в основному – відповідальні за інформаційну діяльність штабу.

При цьому джерело в штабі не змогло уточнити загальну чисельність виборчого штабу. За його словами, скорочення, можливо, пов`язане з наміром вести виборчу кампанію в більш стислому форматі з 1 січня 2010 року.

Колишніх співробітників штабу скоротили 30 грудня, не попередивши про це заздалегідь. УВодночас, їм пообіцяли виплатити належну заробітну плату вчасно – 4 січня.

Нагадаємо, вчора, 30 грудня, КМІС оприлюднив результати останнього опитування, присвяченого електоральним уподобанням українців напередодні виборів. Згідно з результатами опитування, Яценюка готові підтримати 4,2% українців.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня