Куликов готовий заплатити піратам Сомалі за захоплення Черновецького

Куликов готовий заплатити піратам Сомалі за захоплення ЧерновецькогоДепутат Верховної Ради від фракції блоку Наша Україна-Народна Самооборона Кирило Куликов заявив, що готовий заплатити сомалійським піратам, щоб вони на певний час захопили київського мера.Нагадаємо, що мер Києва Леонід Черновецький пішов у відпустку з 25 грудня 2009 до 11 січня 2010 року.

За інформацією Куликова, на даний час Черновецький відпочиває в Джібуті [держава на північному сході Африки, межує з Сомалі, – ред.]. Народний депутат висловив здивування щодо того, чому міський голова йде у відпустку в той час, коли Київ опинився в транспортному колапсі.

“Я готовий заплатити сомалійським піратам за те, щоб вони там його потримали, поки ми не розчистимо Київ від снігу. У Києві три мільйони жителів, і якщо кожен дасть по долару, то, думаю, цього вистачить”, – сказав Куликов.

Як повідомлялося раніше, влада Києва пообіцяли до нового року закінчити ліквідацію наслідків снігопаду в місті.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня