Дело назвало кращого блогера серед кандидатів у президенти

Дело назвало кращого блогера серед кандидатів у президентиКандидати в президенти України так і не навчилися грамотно використовувати інтернет для ефективної комунікації з виборцем. Придивившись до сайтів, які могли б стати ядром кампанії, можна виявити, що вони продовжують здійснювати колишні помилки, пише видання Дело.

Успішний досвід збирання голосів в інтернеті від Барака Обами змусив Віктора Ющенка, Арсенія Яценюка, Юлію Тимошенко й інших кандидатів у президенти, почати свою кампанію в мережі і витрачати на неї великі гроші. Вони реєструвалися в twitter, ЖЖ, facebook та інших інтернет-сервісах і, звичайно ж, обновили свої сайти.

На думку видання, з усіх сайтів кандидатів найбільш ефективним, з маркетингової точки зору, виглядає сайт Тимошенко. Її вже називали найпросунутішим блогером серед політиків, але крім блогів, регулярно оновлюється і її особистий сайт: tymoshenko.ua поділяється на рубрики вибори, блог, дискусія і галерея.

Дискусію Тимошенко пропонує вести в Живому журналі, галерея містить добірку фото і відео з останніх подій за участю прем`єра, так що зацікавити виборця покликані рубрики вибори і блог.

На vybory.tymoshenko.ua публікуються новини виборчої кампанії та діяльності прем`єра (близько 20 новин на день, причому з повноцінними російською і англійською версіями), проводиться реєстрація волонтерів для передвиборчої агітації і висить лічильник, який відлічує секунди до дня виборів – цього, здавалося б банального , візуального рішення немає більше ні в кого з кандидатів, зазначає Дело.
Локомотивом сайту можна вважати розділ блогу прем`єра – blog.tymoshenko.ua. Цей блог дуже нагадує натуральний блог живої людини, і цим вигідно відрізняється від партійних висловлювань Януковича або синтетичних нотаток Тігіпка, стверджує видання.

Блог містить цілком реалістичні міркування Тимошенко про долю країни, яка бореться з епідемією грипу та звіти про спілкування з Тигрюлею. Також прем`єр закликає відвідувачів до спілкування і зазначає, що читає їхні коментарі.

Нагадаємо, власні блоги є також у Арсенія Яценюка, Сергія Тігіпка, Олега Тягнибока. Крім того, Анатолій Гриценко та Петро Симоненко ведуть блоги на Корреспондент.net.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня