Синоптики попереджають про погіршення погодних умов в Україні

Синоптики попереджають про погіршення погодних умов в УкраїніГідрометеорологічний центр попереджає, що 1-5 січня в Україні погіршаться погодні умови.

1 січня вночі на Прикарпатті, вдень у центральних, а ввечері й у північних областях очікуються сильні опади.

2 січня синоптики прогнозують подальше погіршення погодних умов: вночі на більшій частині території України, вдень на Лівобережжі сильні опади у вигляді снігу та мокрого снігу (вночі у південній частині, а вдень і в Приазов`ї переважно дощ), налипання мокрого снігу, ожеледь, хуртовини, пориви вітру 15-20 м/с, у південній та східній частині місцями 25 м/с.

3-5 січня очікується холод: температура вночі і вдень складе -8 …- 15 градусів, на сході і в Карпатах до -18 градусів, у південній та східній частині -5 …- 11 градусів. На дорогах ожеледиця.

Гідрометцентр зазначає, що такі погодні умови негативно впливатимуть на діяльність підприємств енергетики, комунальних служб, а також значно ускладнять рух автомобільного та інших видів транспорту.

Нагадаємо, за даними МНС, станом на ранок, 31 грудня, 232 населених пункти знеструмлені через негоду в п`яти областях України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня