Українські миротворці у Ліберії зустрінуть Новий рік з Дідом Морозом і салатом олів`є

Українські миротворці у Ліберії зустрінуть Новий рік з Дідом Морозом і салатом олів`єУкраїнські миротворці 56-го окремого вертолітного загону Збройних сил, який виконує завдання сил місії ООН в Ліберії, відсвяткують Новий рік з ялинкою та салатом олів`є.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони.

Миротворці 56-го відділення вертолітного загону ЗС 31 грудня будуть виконувати завдання з перевезення персоналу місії ООН і вантажів у віддалені райони Ліберії.

Лише після завершення цих завдань весь особовий склад о 21:00 за Ліберійським часом збереться за святковим столом.

У приміщенні їдальні 56-го окремого вертолітного загону ЗС уже прикрашена ялинка, яку військовослужбовці привезли з України під час чергової ротації, а на кухні завершується приготування страв до святкового столу.

У святкове меню увійшли оселедець “під шубою”, вареники, салат олів`є і деруни, а також смажені кури і картопля “по-французьки”.

На десерт подадуть широкий асортимент тропічних фруктів: банани, ананаси, цитрусові та широкий вибір джемів, печива і шоколаду.

Також для особового складу підготовлена культурно-розважальна програма з Дідом Морозом.

У Ліберії 279 українських миротворців.

Всього 522 українських миротворців зустрінуть Новий рік, виконуючи завдання з підтримання миру у 8 місіях ООН і НАТО на території 7 країн.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня