Зустріч Тягнибока з сотнею виборців пікетували півтора тисячі севастопольців

Зустріч Тягнибока з сотнею виборців пікетували півтора тисячі севастопольцівУ Севастополі близько 1,5 тис. представників політичних партій та громадських організацій протягом кількох годин пікетують Діловий і культурний центр, де проходить зустріч кандидата в президенти України, лідера ВО Свобода Олега Тягнибока з виборцями. На зустріч з Тягнибоком прийшли близько 100 виборців.

У пікеті беруть участь прихильники більше 10 політичних партій і громадських організацій, серед яких – представники Партії регіонів, Компартії України, Слов`янської партії, громадської організації Російська община Севастополя, Російська єдність, Російська оборона Севастополя і ПСПУ.

Пікет проходить під гаслами Фашизм в Севастополь не пройде, Севастополь проти фашизму, Адміністраціє, ти чуєш думку городян.

Завдяки діям правоохоронців вдалося забезпечити виборцям, що приїхали на автобусах, прохід на місце зустрічі з кандидатом у президенти.

Крім того, міліція стримує пікетників, які намагалися перегородити доступ до місця зустрічі самого Тягнибока і виборців.

Тим часом у севастопольській команді Тягнибока сподіваються, що правоохоронні органи не допустять виникнення жодних інцидентів.

“Звичайно, антиукраїнські сили, які живуть в Севастополі і отримують українську пенсію, будуть вживати всіх заходів для того, щоб зірвати цей візит. Але, з іншого боку, правоохоронні органи вживають усіх заходів для недопущення цього. Я думаю, що все пройде нормально. Хто хоче мітингувати – нехай мітингує, але розпускати руки закон нікому не дозволяє “, – заявив довірена особа кандидата в Севастополі Юрій Тимощук.

Як повідомлялося, ВО Свобода отримало відмову від командувача Військово-морських сил України Ігоря Тенюха в проханні Тягнибока провести зустріч з екіпажем бойового корабля ВМС України.

Сам Тягнибок вважає, що необхідно змінити статус Криму з автономної на обласний, а спеціальний статус Севастополя скасувати.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня