Тігіпко, Яценюк і Гриценко об`єдналися у захисті своїх голосів

Тігіпко, Яценюк і Гриценко об`єдналися у захисті своїх голосівКандидати у Президенти Сергій Тігіпко, Арсеній Яценюк та Анатолій Гриценко будуть разом захищати свої голоси на виборчих дільницях.

Про це Тігіпко заявив в суботу, 9 січня, на прес-конференції під час візитудо Львівської області.

 При цьому про жодне фактичне об`єднання не йдеться. 

 “Ми домовилися разом захищати свої результати на виборах”, -сказав політик, зазначивши, що всі відповідні вказівки вже роздані виборчимштабам трьох кандидатів. 

 Тігіпко переконаний, що 17 січня “люди доведуть, що вони хочуть новихполітиків. Сьогодні часто говорять: “Так навіщо за нього голосувати, якщовін все одно не пройде”. Таких фраз просто не розумію, адже йде певнезомбування населення. Сьогодні у країні намагаються показати все так, що ні вкого немає шансів, тільки у двох політиків. Простих людей зомбують. Але іТимошенко, і Янукович вже двічі приходили до влади і нічого не зробили. Як він,так і вона були прем`єрами. Право виборця – чи вибирати їх знову. Якщо оберуть,то будемо далі жити так, як живемо, адже люди мають право помилятися. Але явпевнений, що 17 січня багато людей в державі будуть здивовані результатомвиборів. У нас є дуже добра динаміка зростання рейтингу”, – наголосивТігіпко. 

 Як повідомлялося, раніше Тігіпко допускав своє об`єднання з Яценюком,Гриценком і Богословською для висунення єдиного кандидата на вибори Президента.

За матеріалами: ЗІК

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня