У Дніпропетровську Яценюку подарували ляльку-портрет і футболку-карту

У Дніпропетровську Яценюку подарували ляльку-портрет і футболку-картуПід час прямої лінії в газеті Комсомольська правда в Україні кандидату в президенти України, лідеру Фронту змін Арсенію Яценюку подарували ляльку-портрет і футболку-карту.

На початку прямої лінії Яценюку подарували футболку-карту з вказівкою всіх міст, які він об`їхав за 120 днів своєї передвиборчої кампанії.

На завершення телефонного спілкування з читачами КП він отримав ще один подарунок – 40-сантиметрову ляльку ручної роботи. Одяг на ляльці – в народному стилі, з буковинськими мотивами; на ремені – емблема газети КП в Україні, а плащ – кольорів хакі.

Авторами подарунки стали відомі дніпропетровські майстрині – Аліна і Каріна Гаєви. Як пише КП в Україні, дівчат підвели до Яценюка, і він їх на радощах навіть розцілував.

Як повідомлялося, 19 листопада під час чату на Корреспондент.net Яценюк заспівав Пісню про зайців з кінофільму Леоніда Гайдая Діамантова рука. Хоча Яценюк побоювався, що без репетиції його виступ може стати невдалим, після недовгих вагань він все-таки заспівав і виконав перший куплет і приспів пісні.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня