Нардеп від НУ-НС заявив, що представники БЮТ побили агітатора за Ющенка. БЮТ факт побиття заперечує

Нардеп від НУ-НС заявив, що представники БЮТ побили агітатора за Ющенка. БЮТ факт побиття заперечуєВолинська обласна організація Блоку Юлії Тимошенко заперечує факт побиття агітатора за кандидата в президенти Віктора Ющенка своїми представниками в Луцьку.

“Ми заперечуємо цей факт, бо для таких політичних заяв потрібні політичні аргументи (заява в міліцію, висновок лікаря), а цього немає”, – повідомила представник прес-служби обласного штабу БЮТ Валентина Блінова.

За її словами, пояснення народного депутата від фракції НУ-НС Володимира Карпука про те, що заяв у міліцію не буде, оскільки постраждалі бояться, свідчить про відсутність гідних аргументів.

Карпук заявив про побиття агітатора за Віктора Ющенка представниками БЮТ у Луцьку вчора, 13 січня. “Це сталося близько 19:00 12 січня”, – сказав він, зазначивши, що це зробили представники громадської охорони всеукраїнського туру З Україною в серці, в ході якого зірки української естради агітують за прем`єр-міністра Тимошенко на виборах.

Карпук розповів також, що охоронці напали ще на одного агітатора за Ющенка, який стояв поруч з першим на Театральній площі, де мав розпочатися концерт на підтримку Тимошенко. Як уточнив представник волинської обласної організації партії Наша Україна Михайло Наход, представники громадської охорони спочатку попередили студентів-агітаторів, що ті не повинні перебувати в місці агітації за іншого кандидата в президенти, а потім поламали їхні прапори і намет, а також напали на самих агітаторів.

“У них синці під очима. Водночас, міліція просто стояла і спостерігала”, – сказав Наход.

Карпук також зауважив, що представники Нашої України повідомили про цей інцидент представникам Волинської влади та правоохоронним органам.

Нагадаємо, вчора, 13 січня ще один кандидат у президенти Віктор Янукович заявив, що учасників акції протесту проти дій уряду в соціальній сфері, яка проводилась біля будівлі Кабінету міністрів, побили переодягнені міліціонери. БЮТ спростував і цю інформацію.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня