Фонд Катерини Ющенко вимагає від нових власників ІСД 15 млн доларів

Фонд Катерини Ющенко вимагає від нових власників ІСД 15 млн доларівМіжнародний благодійний фонд Україна 3000, Благодійний фонд Дитяча Лікарня майбутнього повідомляють потенційним покупцям корпоративних прав Корпорації Індустріальний Союз Донбасу про наявність додаткових фінансових зобов`язаннях, які існують стосовно даного активу.

У фонді зазначили, що звернутися з цією заявою їх змусила інформація, розміщена в ЗМІ, в тому числі в Financial Times, про купівлю 50% +2 акцій Корпорації Індустріальний Союз Донбасу.

“Згідно з інформацією, якою ми володіємо, при проведенні процедури due diligence цього активу не було враховано зобов`язання Корпорації ІСД в розмірі 15 мільйонів доларів перед фондом Дитяча Лікарня майбутнього”, – йдеться в заяві.

Про готовність фінансувати будівництво лабораторного корпусу майбутньої лікарні ІСД публічно сповістив під час проведення в грудні 2006 року Всеукраїнського благодійного телемарафону Дитяча лікарня майбутнього. Ці зобов`язання в липні 2008 року також було підтверджено листом голови ради директорів Корпорації ІСД Сергія Тарути.

За даними фонду Україна 3000, на даному етапі проекту інші меценати виконали взяті на себе зобов`язання в повному обсязі або підтвердили процедуру платежів договірними відносинами.

Серед них – президент Благодійного фонду Розвиток України Рінат Ахметов, президент компанії Смарт-холдинг Вадим Новінський, керівник Всеукраїнської благодійної організації Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива Віктор Пінчук, народний депутат Борис Колесніков, меценат Джеймс Темертей і так далі.

Нагадаємо, 50% +2 акції корпорації Індустріальний союз Донбасу перейшли під контроль групи інвесторів з Росії в результаті виходу з акціонерів Віталія Гайдука.

***

ІСД заснована в 1995 році. Є інтегрованою холдинговою компанією, що володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу. До складу корпорації входять Алчевський металургійний комбінат, Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського, Алчевський коксохімічний завод, меткомбінат Dunaferr (Угорщина) і ISD – Huta Czestochowa (Польща).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня