Завтра Ющенко презентує книгу своїх промов До нації

Завтра Ющенко презентує книгу своїх промов До націїУ п`ятницю, 15 січня, о 12:00 за участю глави держави відбудеться презентація книги вибраних промов Президента України Віктора Ющенка до нації.

Як повідомили в прес-службі Президента, презентація відбудеться в Українському домі.

Книга Ющенка До нації містить понад 140 обраних промов глави держави, проголошених з 2005 року до початку 2010 року.

“До книги увійшли основоположні промови, виступи та звернення Ющенка, які відображають його цілісну позицію з найважливіших питань життя і розвитку України. У цих промовах викладені не тільки погляди і підходи Ющенка, а сучасна світоглядна система цінностей і цілей українства на початку XXI століття”, – йдеться в повідомленні.

“Представлені виступи стосуються найширшого спектру питань державного просування, національного та духовного об`єднання, політичного, цивільного та економічного розвитку, а також національної зовнішньої політики”, – повідомила прес-служба.

До книги увійшли такі відомі виступи Ющенка, як його інавгураційна промова, виступу з нагоди Хрещення України-Русі, вшанування пам`яті жертв Голодомору, виступу в Конгресі США, Бундестазі, Кнесеті Ізраїлю, виступи з нагоди Незалежності України.

Автор передмови до книги – академік Микола Жулинський. Упорядник видання – Данило Лубківський. Наукова редакція здійснена Національним інститутом стратегічних досліджень на чолі з Юрієм Рубаном.

Тираж – 5 тисяч примірників. Книга видається Національним інститутом стратегічних досліджень як окремий видавничий проект.

Як повідомлялося, раніше Ющенко заявив, що цією книгою “хотів би ще раз поговорити про цінності моєї політики, що я хотів принести цій нації і що для мене є сутністю”.

За матеріалами: УНІАН

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня