Балога закликав Гриценка, Костенка і Яценюка підтримати Ющенка

Балога закликав Гриценка, Костенка і Яценюка підтримати ЮщенкаКолишній глава Секретаріату Президента, лідер партії Єдиний Центр Віктор Балога закликав кандидатів у президенти Анатолія Гриценка, Юрія Костенка та Арсенія Яценюка підтримати Президента Віктора Ющенка в першому турі виборів.

“У нинішній ситуації трійка Гриценко-Костенко-Яценюк для протидії загрозі встановлення авторитаризму повинна закликати своїх прихильників підтримати чинного Президента як людину з високим рівнем довіри у таборі демократів. Зробити це слід негайно, не чекаючи результатів першого туру голосування. У другому турі будь-які подібні заклики вже не матимуть ніякого значення”, – цитує слова Балоги прес-служба ЄЦ.

Екс-глава президентського Секретаріату вважає, що розрізненість зусиль Ющенка, Гриценка, Костенка і Яценюка є однією з головних причин того, що до першого туру голосування вони підійшли з рейтинговими показниками, що не дозволяють скласти мінімальну противагу “авторитарній перспективі” для України.

“Гриценко побудував кампанію на вихвалянні себе особисто і своїх власних якостей, у які, за його уявленнями, неодмінно повинні були повірити українці. Юрій Костенко більше просував своє ім`я і бренд очолюваної ним партії, що вказувало на його бажання не перемогти в президентській кампанії, а отримати реванш на виборах до Верховної Ради. Арсеній Яценюк вже наприкінці літа остаточно заплутався в пріоритетах власної програми, а завдяки старанням російських політтехнологів у його риториці стали відверто лунати неодиктаторські нотки”, – зауважує Балога.

За його словами, якщо на виборах президента переможе політик, який в теорії і на практиці сповідує авторитарний стиль правління, велика частка провини в цьому буде на кандидатах, які позиціонують себе як переконані демократи і справжні патріоти.

Нагадаємо, однією з головних причин своєї відставки з посади глави Секретаріату Президента Віктор Балога називав “категоричну незгоду” з рішенням Віктора Ющенка вдруге балотуватися на посаду президента.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня