Тимошенко готова взяти у свою команду Тігіпка, Гриценка і Яценюка

Тимошенко готова взяти у свою команду Тігіпка, Гриценка і ЯценюкаКандидат у Президенти, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко готова взяти у свою команду кандидатів у Президенти Сергія Тігіпка, Анатолія Гриценка, Арсенія Яценюка за умови підтримки ними її стратегії розвитку держави.Про це вона заявила сьогодні, 15 січня, під час прес-конференції.

“І якщо вони сприймають таку стратегію розвитку держави, і у них буде бажання і воля, я голова їх бачити в команді з побудови, відродження та становлення нашої держави”, – сказала прем`єр.

Крім того, вона заявила, що сподівається на підтримку в другому турі всіх інших кандидатів у Президенти, що не пройшли до другого туру, які готові підтримати її стратегію розвитку країни. “Я знаю, що після першого туру деякі кандидати у Президенти визначатимуться”, – сказала вона.

Як повідомлялося, сьогодні, 15 січня, кандидат на посаду Президента, лідер Фронту змін Арсеній Яценюк заявив, що не підтримуватиме ні прем`єр-міністра Юлію Тимошенко, ні лідера Партії регіонів Віктора Януковича.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня