Тягнибок проголосує в київській школі, Гриценко – в Інституті токсикології

Тягнибок проголосує в київській школі, Гриценко - в Інституті токсикологіїКандидат у президенти Олег Тягнибок голосуватиме на виборчій дільниці, розташованій у київській школі. Один з його конкурентів Анатолій Гриценко виконає свій громадянський обов`язок в Інституті токсикології у столиці.

Як повідомилапрес-служба Всеукраїнського об`єднання Свобода, Тягнибок проголосує завтра в11:00 на виборчій дільниці № 21 215-го виборчого округу за адресою: м. Київ,проспект Бажана, 32А (школа № 316). 

Гриценко ж кинесвій бюлетень в урну в 11:30 на виборчій дільниці за адресою: вул. ГероївОборони, 6 (приміщення Інституту токсикології), повідомляє його прес-служба. 

Нагадаємо, щоПрезидент України Віктор Ющенко проголосує на виборчій дільниці в Будинкупрофспілок, а спікер Верховної Ради Володимир Литвин голосуватиме на ділянці,що розташований в одній зі столичних шкіл. 

Юлія Тимошенкопроголосує в Дніпропетровської державної медичної академії, а Віктор Янукович -у Київській дитячій академії мистецтв.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня