Штаб Яценюка повідомив про спробу вагітної жінки вкрасти бюлетені на дільниці у Запоріжжі

Штаб Яценюка повідомив про спробу вагітної жінки вкрасти бюлетені на дільниці у ЗапоріжжіШтаб кандидата у президенти Арсенія Яценюка повідомив про спробу жінки, яка перебуває на 8 місяці вагітності, вкрасти 9 бюлетенів на виборчій дільниці №51 територіального виборчого округу №78 у Запоріжжі.Згідно із повідомленням, жінка скористалася моментом і взяла зі столу членів виборчкому 9 бюлетенів, з якими пішла до виходу, однак спостерігачі помітили це і повідомили міліціонерам, які перебували у приміщенні.

Жінку затримали, на місце події прибули представники прокуратури, які ведуть перевірку.

Раніше СБУ зафіксувала підкуп виборців штабом одного з кандидатів у Токмаку Запорізької області.

Штаб кандидата у президенти Віктора Ющенка також зафіксував винесення чистих бюлетенів на виборчих дільницях №11 і 54 територіального виборчого округу №75 у Запоріжжі.

Штаб Яценюка заявив, що 8 громадян Росії намагалися проголосувати на виборчій дільниці територіальної виборчої комісії №77 у Запоріжжі.

Як повідомлялося, Міжнародний спостерігач від США Юрій Вепринський для експерименту вирішив спробувати проголосувати на одній з київських виборчих дільниць – і йому це вдалося.

***

Нагадаємо, голосування на виборах президента України розпочалося о 8:00 17 січня. Явка виборців станом на 15:00 досягла 46,13%, повідомив ЦВК.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня