Штаб Тимошенко сподівається на підтримку Яценюка, Тігіпка, Литвина, Ющенка і Гриценка

Штаб Тимошенко сподівається на підтримку Яценюка, Тігіпка, Литвина, Ющенка і ГриценкаУ БЮТ переконані, що виборці, які в першому турі підтримали інших демократичних кандидатів, обов`язково віддадуть свої голоси у другому турі виборів за Юлію Тимошенко.Про це сьогодні під час брифінгу заявив керівник виборчого штабу Тимошенко, перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов, відповідаючи на запитання, з ким із кандидатів БЮТ вестиме переговори про підтримку Тимошенко.

Турчинов зауважив, що не тільки кандидати у президенти, але й всі громадяни України зрозуміють необхідність об`єднатися навколо кандидатури Тимошенко.

“Я переконаний, що незалежно від позицій цих кандидатів, є прогнози щодо припливу голосів”, – сказав Турчинов.

Зокрема, за його словами, очікується, що кандидатуру Тимошенко у другому турі підтримають виборці Арсенія Яценюка, Сергія Тігіпка, Володимира Литвина, Анатолія Гриценка. “Безумовно, ті, хто голосував за цих кандидатів, проголосують у другому турі за Тимошенко”, – сказав він.

Водночас Турчинов зазначив, що кандидатуру Віктора Януковича, крім його виборців, можуть підтримати і виборці ліворадикальних політичних сил, проте їхній відсоток не перевищить 3-4.

Як повідомлялося, у БЮТ впевнені, що Юлія Тимошенко впевнено, зі значним відривом переможе у другому турі.

Народний депутат Нестор Шуфрич (Партія регіонів) привітав з попередньою перемогою на президентських виборах Віктора Януковича і зауважив, що вибори 2010 року “поставили крапку” на помаранчевій владі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня