Слідом за Тігіпком Яценюк заявив, що нікого не підтримає в другому турі

Слідом за Тігіпком Яценюк заявив, що нікого не підтримає в другому туріЛідер Фронту змін Арсеній Яценюк заявив, що не закликатиме своїх прихильників підтримувати когось із кандидатів у другому турі виборів.Лідер Фронту змін Арсеній Яценюк заявив, що не закликатиме своїх прихильників підтримувати когось із кандидатів у другому турі виборів.

“Як я можу закликати голосувати за тих, з ким я боровся?”, – Сказав політик.

Також, за його словами, він не буде вести переговори про підтримку когось з двох кандидатів у другому турі виборів, оскільки вибори, за його словами, “це не базар”.

“Я ні з ким торгуватися і продавати голоси своїх виборців не буду, оскільки це зрада людей”, заявив Яценюк.

При цьому він додав, що перед другим туром розпочнеться кампанія про підтримку або демократичних сил, або недемократичних сил. За його словами, розпочнеться “масований варіант начебто підтримки одного або іншого кандидата”.

Яценюк зазначив, що “нехай тренуються на комусь іншому, але точно не на мені”.

На запитання, чи буде він голосувати у другому турі й підтримувати когось з кандидатів, політик відповів, що “конституційний обов`язок кожного громадянина піти на виборчу дільницю, а там є три варіанти”. “Я вже один варіант обрав”, зазначив він, додавши, що неодноразово говорив про своє ставлення до кандидатів на посаду президента України Юлії Тимошенко і Віктора Януковича.

Нагадаємо, що сьогодні раніше Сергій Тігіпко, лідер партії Сильна Україна, який за результатами екзит-полів посідає третє місце в боротьбі за президентський пост, заявив, що не має наміру підтримувати когось у другому турі виборів президента. “Мій виборець – розумна людина. Такій людині я радити не буду, він сам визначиться. Нікого я підтримувати не буду”, – сказав Тігіпко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня