Вибори-2010: Яценюк випередив Ратушняка в Ужгороді

Вибори-2010: Яценюк випередив Ратушняка в УжгородіЦентрвиборчком заявив, що за підсумками голосування в територіальному виборчому окрузі № 69 (Ужгород) лідер Фронту змін Арсеній Яценюк набрав більше голосів, ніж мер Ужгорода Сергій Ратушняк.

Зокрема, як повідомляє ЦВК, Яценюка підтримали 8,35% виборців, а Ратушняка – 5,36% виборців, які взяли участь у цьому окрузі.

Водночас перемогу в цьому окрузі святкує прем`єр-міністр Юлія Тимошенко, за яку проголосували 30,18% виборців Ужгорода та Ужгородського району. Друге місце посів лідер Партії регіонів Віктор Янукович, якого підтримали 21,36% виборців.   

Крім того, на третьому місці розташувався лідер партії Сильна Україна Сергій Тігіпко. Згідно з даними ЦВК, в окрузі № 69 за нього проголосували 15,03% виборців.

Нагадаємо, у серпні 2009 року Фронт змін звинуватив Ратушняка в нанесенні травм дівчині-агітатору від організації Яценюка. У свою чергу Ратушняк, коментуючи інцидент, назвав Яценюка “жидком і кримінальним елементом, який думає, що президентські вибори – це вибори “до сільської ради десь в Ізраїлі “.

Яценюк публічно засудив заяви Ратушняка і пообіцяв докласти всіх зусиль для порушення кримінальної справи за фактом інциденту за участю Ратушняка. Через деякий час прокуратура порушила справу за фактом даного інциденту.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня