Google запускає он-лайн прокат фільмів

Найбільша в світі інтернет-компанія Google, шукаючи спосіб отримати прибуток від відеосервіса YouTube, запускає послугу он-лайн-проката фільмів. Ціна фільма – на рівні $4.

Google випробує нову послугу вже завтра – представить п’ять фільмів минулорічного фестивалю Sundance, відомого показами артхаусного кіно.

Схема прокату у Google організована так само, як і у інших учасників, що працюють на ринку, – Apple, Amazon, Netflix. Кліент обирає фільм, оплачує і отримує спеціальній код, по якому він зі своєї IP-адреси може протягом певного часу (як правило, протягом доби) дивитися відео з високою роздільною здатністю.

Нагадаємо, що Google придбала найвідвідуваніший в світі сервіс відеохостінгу YouTube в 2006 році за $1,65 млрд, і з тих пір безуспішно намагалася зробити компанію прибутковою. В цьому році, за оцінками Google, це може статися. Для цього YouTube має заробити $700 млн, що на 55% більше, ніж в минулому році.

Раніше Google вже заявляв, що має намір укласти низку договорів з кінокомпаніями про права платного показу повнометражних фільмів.

Джерело: Народний Оглядач

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня