У Самообороні скликання Ради для відставки Луценка назвали авантюрою

У Самообороні скликання Ради для відставки Луценка назвали авантюроюСпробу Партії регіонів відправити у відставку міністра внутрішніх справ Юрія Луценка у Народній самообороні називають авантюрою, викликаною бажанням позбутися незручного міністра.

Як повідомила прес-служба громадянського руху Народна самооборона, таку думку висловив народний депутат Юрій Гримчак, коментуючи зареєстрований у парламенті проект постанови Верховної Ради про відставку міністра внутрішніх справ.

“Проект авторства першого віце-спікера, представника Партії регіонів Олександра Лавриновича є демонстрацією істерики, яка в останні дні панує в рядах регіоналів”, – зауважив депутат.

На його думку, у Партії регіонів розуміють, що в умовах чесного волевиявлення громадян їхній лідер Віктор Янукович ніколи не виграє вибори. “Саме тому бойовиками з ПР під прикриттям народних депутатів була влаштована провокація з захопленням поліграфкомбінату Україна, де повинні виготовлятися як виборчі бюлетені, так і бланки документів громадян України”, – зазначив Гримчак.

Він назвав безпідставними і непрофесійними заяви представників ПР про начебто намір прихильників Юлії Тимошенко надрукувати зайві бюлетені, а також висловив переконання, що тільки абсолютно безграмотна людина може повірити у вигадки про те, що хтось може надрукувати бюлетені без рішення Центральної виборчої комісії, якою затверджується форма цих бюлетенів.

“Спроба ж перекласти провину за довільні дії народних депутатів від Партії регіонів та їхніх помічників на міністра внутрішніх справ Юрія Луценка є зайвою демонстрацією подвійних стандартів, за якими звикли жити регіонали: для донецького клану і його придворних – вседозволеність, а для політичних опонентів – закон” , – заявив депутат.

За словами Гримчака, справжніми мотивами відставки Луценка є те, що команді Януковича “треба хоча б за день до виборів усунути незручного міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, який вже під час першого туру довів, що міліція здатна стати на сторожі вільного волевиявлення громадян і не допустити спотворення результатів голосування “.

“Спроба проголосувати за відставку Луценка, зібравши для цього аж цілу позачергову сесію, є звичайною політичною авантюрою Партії регіонів”, – наголосив депутат.

Він переконаний, що принципова позиція міліції щодо недопущення спотворення результатів виборів не зміниться за жодних обставин. “Тому дане позачергове збіговисько слід сприймати швидше як бажання використовувати безкоштовний державний ефір на головному державному каналі, перш за все, для поливання брудом політичного опонента за 10 днів до другого туру президентських виборів”, – резюмував нардеп.

Нагадаємо, у четвер, 28 січня, розпочнеться позачергова сесія Верховної Ради України шостого скликання, проведення якої ініціювала фракція Партії регіонів. Відповідно до розпорядження спікера про скликання позачергової сесії, до розгляду за пропозиціями 164 народних депутатів від ПР включено два питання: законопроект, яким пропонується звільнити Юрія Луценка з посади міністра, і законопроект, який передбачає внесення змін до закону про вибори президента в частині організації роботи виборчих комісій.

25 січня перший заступник голови Ради Олександр Лавринович запропонував парламенту звільнити Луценка з посади міністра. У пояснювальній записці проекту постанови зазначається, що необхідність розгляду парламентом звільнення Луценка викликана систематичним порушенням ним чинного законодавства про вибори, неодноразовими спробами втрутитися у виборчий процес під час виборів президента.

Коментуючи заяви представників ПР про наміри скликати позачергову сесію Ради, перший віце-прем`єр Олександр Турчинов заявив: “Дуже нервують наші опоненти. І ця істерія – спроба захопити поліграфкомбінат Україна, спроба знову зараз скликати позачергові сесії – я думаю, що це є свідченням їхньої, по-перше, невпевненої позиції, а по-друге, – настрій на програш у виборчій кампанії “.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня