Литвин допускає звільнення Луценка

Литвин допускає звільнення ЛуценкаГолова Верховної Ради Володимир Литвин допускає звільнення міністра внутрішніх справ Юрія Луценка 28 січня.

Про це він сказав в інтерв`ю телекомпанії 5 канал. 

“Потенціал великий щодо кадрового рішення”, – сказав спікер, відповідаючи на питання про ймовірність звільнення Луценка з посади міністра. 

Литвин підкреслив неприпустимість суміщення Луценком політики з виконанням обов`язків міністра внутрішніх справ 

“На мою думку, міністру внутрішніх справ треба було б тримати позицію міністра внутрішніх справ і бути над процесом, а не в процесі, тому що абсолютно очевидно, що тут не можна змішувати політику з такою відповідальною, я б сказав, критично важливим органом державного управління, яким є Міністерство внутрішніх справ “, – сказав Литвин. 

Крім цього, коментуючи перспективи внесення парламентом змін до закону про вибори Президента, Литвин зазначив, що політики демонструють непослідовність, тому що раніше деякі з них говорили про неприпустимість зміни законодавства під час виборів. 

Також Литвин виступив проти формування виборчих комісій 50/50 кандидатами в Президенти. 

На його думку, таке формування може призвести до того, що неможливо буде отримати протокол підсумків голосування на дільницях через можливої ситуації, коли представники кандидатів у Президенти, лідера Партії регіонів Віктора Януковича і прем`єр-міністра Юлії Тимошенко в комісіях відмовляться брати участь у їх засіданнях в тих регіонах, де їм вигідно. 

Нагадаємо, у четвер, 28 січня, розпочнеться позачергова сесія Верховної Ради, проведення якої ініціювала фракція Партії регіонів. Відповідно до розпорядження спікера про скликання позачергової сесії, до розгляду за пропозиціями 164 народних депутатів від ПР включено два питання: законопроект, яким пропонується звільнити Юрія Луценка з посади міністра, і законопроект, який передбачає внесення змін до закону про вибори Президента в частині організації роботи виборчих комісій. 

25 січня перший заступник голови Ради Олександр Лавринович запропонував парламенту звільнити Луценка з посади міністра. У пояснювальній записці проекту постанови зазначається, що необхідність розгляду парламентом звільнення Луценка викликана систематичним порушенням ним чинного законодавства про вибори, неодноразовими спробами втрутитися у виборчий процес під час виборів Президента.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня