Сьогодні депутати спробують звільнити Луценка

Сьогодні депутати спробують звільнити ЛуценкаСьогодні, 28 січня, відбудеться позачергова сесія Верховної Ради.

Парламент розгляне проект постанови № 6003, в якому пропонується звільнити Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ.

Усього до порядку сесії включено чотири питання.

Парламент розгляне законопроект № 6004, яким передбачається внесення змін до закону про вибори президента в частині організації роботи виборчих комісій.

Рада також розгляне законопроект № 5509, яким пропонується внести зміни до закону Про вибори Президента та встановити, що виборець, який за станом здоров`я просить дільничну виборчу комісію забезпечити йому голосування за межами приміщення для голосування, зобов`язаний до відповідної заяви надати медичний документ, що підтверджує неможливість прибуття до приміщення для голосування.

Крім цього, парламент розгляне проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії з перевірки законності передачі в оренду лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу державної резиденції Межигір`я.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня